Pełen zakres usług

DARKOM jest jednym z liderów w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań elektronicznych systemów zabezpieczeń a także technologi IT. Połączyliśmy wszystkie inteligentne i cyfrowe rozwiązania w jednym miejscu, tak aby już nikt nie musiał szukać dziesięciu firm, które zajmą się elektroniką w jego budynku. Swój sukces osiągnęliśmy poprzez dobór sprawdzonych i uznanych na całym świecie produktów najlepszych firm, oraz dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu fachowców ukierunkowanych na osiąganie coraz lepszych wyników.

Profesionalizm to podstawa

Posiadamy własne zaplecze wyposażone w niezbędne profesionalne narzędzia do wykonania projektów w zakresie instalacji nisko prądowych i elektrycznych, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Projekty realizowane są przez kompetentnych pracowników posiadających niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie pomagające wykonać usługę zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów

Wierzymy, że każda firma jest wyjątkowa i ma swoją niepowtarzalną specyfikę działania. Dlatego właśnie tworzymy systemy i instalacje skrojone na miarę Twoich potrzeb, dopasowane do wyjątkowego modelu działania każdej firmy. Dostarczamy systemy w odpowiedzi na coraz trudniejsze wyzwania, przed którymi stają nasi klienci każdego dnia.

Nasi Pracownicy

Dariusz Zymróz

Właściciel

Piotrek

Technik

Paweł

Technik

Paweł

Technik

Michał

Technik

Mariusz

Technik